Які двері зараз в тренді?

Міжкімнатні двері, які використовуються в житлових приміщеннях відрізняються від дверей в офісах або інших комерційних установах.Будинок - це затишок і прояв своєї індивідуальності в кожному предметі інтер'єру. Надмірна строгість тут ні до чого, якщо звичайно не йдеться про брутальний індастріал, але такий стиль рідко вибирають для сімейного житла.У новому році найпопулярнішими відтінками для оформлення інтер'єру будуть білий, сірий і пісочний. Далі за ними слідують бежевий, кремовий і інші теплі відтінки. Відповідно стильні міжкімнатні двері ми запропонуєму і Вам.Насичені, соковиті акценти в інтер'єрі будуть так само в моді в майбутньому.

Білі двері не вийдуть з моди найближчим часом. Різні варіанти білих дверей можна зустріти в вінтажному, сучасному і класичному інтер'єрах. Незважаючи на тенденцію оформлення інтер'єру світлими тонами, в античному і стилі кантрі, яким залишаються вірні багато, в фаворі будуть натуральні відтінки дерева.Вставки зі скла зараз не так популярні, але якщо їх і використовувати, то в перевазі має бути матове скло, геометричний малюнок або невеликий, мозаїчний вітраж.Що стосується конструкції дверей, то більшої популярності набувають ергономічний дизайн розсувних дверей. Але любителям традиційних орних дверей не варто турбуватися - вони також будуть представлені на дверному ринку в великому асортименті. Хоча корисний простір в будинках і квартирах вони все ж крадуть.

На розміри дверних полотен моди давно немає - практично кожен виробник пропонує виготовлення дверних конструкцій на замовлення за індивідуальними вимірами. Стандартні вироби, такі як двері шириною 60, 70 і 90 см на ринку також можна знайти.

Серед матеріалів досі користується попитом МДФ, так як ціна його доступна кожному середньостатистичному українцеві. Двері з масиву деревини хоча і більш дорогі, але значно перевершують в міцності, завдяки чому утримують високі позиції на ринку. Сучасним інтер'єрам властиво використання поєднання різних матеріалів. Наприклад дерев'яні двері можуть мати вставки зі скла або металеві декоративні накладки.

.