На що слід звернути увагу при покупці міжкімнатних дверей?

1.Довговічність

Багато виробників, стверджують, що самі довговічні і міцні двері фільончасті двері з масиву цінних порід деревини. І ми з ними погодимося Зроблені правильно двері з масиву твердих порід запросто переживуть ваших онуків. Ціна їх не мала , це не всім по кишені, тому сміливо вирушаємо на пошуки більш дешевих аналогів, довговічність яких – кілька десятків. У цьому випадку можна звернути увагу на фільончасті двері з комбінованих матеріалів і щитові двері. Перші не розсихаються і дуже зручні в експлуатації. Другі – дітище сучасної техніки, які з кожним днем удосконалюються і користуються все більшою популярністю.

2.Якість звукоізоляції

У виборі міжкімнатних дверей дуже важливо звернути увагу на якість звукоізоляції, теплоізоляції і повітропроникності. Ці характеристики є обов’язковим.Як ж відбувається на практиці? Дайте відповідь на просте питання. Після того, як ви поклали дитину спати, чи можете ви спокійно спілкуватися і вести повноцінне життя або ходите навшпиньки і говорите пошепки? Звуки з ванної не відволікають співмешканців від спілкування? Якщо ви зобов’язані говорити тихо або зовсім мовчати, перебуваючи в іншій кімнаті, терміново замініть двері у своїй квартирі.

3.Безпека

Вибираючи двері, зверніть увагу на безпеку, зокрема, на товщину і розмір скла. Якщо скло у вибраних вами дверях, не загартоване, то розліт осколків буде залежати від способу його кріплення до дверей. Заводське скло, встановлене професіоналами на спеціальні мастики, забезпечить гідний рівень безпеки.

Не менш важлива і вага дверей. Це особливо важливо для дитячих установ і квартир. Підхоплені протягом важкі двері, зачиняючись можуть травмувати дитину. Саме тому варто попросити у продавця дверей Екологічний та Фітосанітарний сертифікати. Клеї, лаки, неякісні матеріали можуть завдати шкоди дитячому організму.

4.Висновки

Вибираючи міжкімнатні двері, звертайте увагу на багато чинників. Оцініть варіанти відкривання дверей, розміри, тип скла, будову коробки, не обходьте увагою фурнітуру (ми пропонуємо фурнітуру власного виробництва італійської якості для своїх клієнтів) і при необхідності (щоб домогтися більшої шумоізоляції) встановіть ущільнювач. Приділіть час такого важливого кроку, як установка міжкімнатних дверей, адже ви купуєте їх не на один рік. Пам’ятайте, вибрати хороші двері – це не значить вибрати гарне дверне полотно, тут все має значення: вибір всіх комплектуючих, установка і, звичайно ж, відповідність загальному стилю вашого будинку.

При такому підході гарні, зі смаком підібрані двері будуть радувати вас довгі роки!