Як правильно вибрати дверні ручки?

Як вибрати дверні ручки, виходячи з матеріалу?

Металеві ручки можуть бути виконані з алюмінію, латуні, сплаву цинку з алюмінієм, званого силуміном, а також із сталі, як звичайної, так і нержавіючої. У технології виготовлення може застосовуватися і покриття хромування, нікелювання та інші. Сьогодні досить популярні латунні ручки, оскільки латунь - приємний, теплий на дотик метал, стійкий до навантажень, недорогий в обробці і має естетичний вигляд.

Як і будь-який інший вибір дверних ручок диктується кількома основними параметрами: дизайн, зручність, технічні характеристики і вартість.Безсумнівно, дверні ручки повинні органічно поєднуватися не тільки з дверима, але й з обстановкою всієї квартири в цілому. Погодьтеся, що вишукані, виблискують новенькі ручки будуть безглуздо виглядати на старої, занедбаної двері, і навпаки, звичайні, нічим не примітні - навряд чи додадуть краси дорогий нової двері з масивного дерева.

При покупці обов'язково потрібно спробувати ручку на дотик, перевірити, як вона лягає в долоню, адже вам доведеться робити це по кілька разів на день. Тому дотик до неї має бути приємним.Вибирати ручки потрібно відповідно дверей. На масивних, важких дверей тонка, слабка ручка швидко зламається, не витримавши зусиль, прикладених вами для відкриття такої двері. Тому, роблячи вибір, обов'язково передбачайте ті навантаження, яким піддаються ручки в майбутньому.За ціною ручки для дверей розрізняються також сильно, як і за видами. У залежності від матеріалу і форми вони можуть коштувати від якихось копійок до солідної суми, що перевищує іноді вартість самої двері. Якщо ваш вибір диктується виключно низькою ціною - згадайте приказку: «Скупий платить двічі».

Ми вам пропонуємо ручки до дверей власного імпорту. Ручки являють собою італійську якість, естетичний дизайн, та приємною ціною для якісної фурнітури. За вибором ручки перейдіть за посиланням на нашому сайті у розділі Фурнітура BAG.

/